Клуб Вольво Россия dla Android

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Klub Volvo Rosja: Aplikacja, którą musisz mieć jako miłośnik Volvo

Клуб Вольво Россия to bezpłatna aplikacja Android opracowana przez Егерь. Ta aplikacja należy do kategorii Podróże i Nawigacja i jest niezbędna dla miłośników Volvo. To społeczność miłośników Volvo w Rosji, którzy dzielą się swoją wiedzą na temat samochodów Volvo. Aplikacja oferuje forum, w którym użytkownicy mogą dyskutować na temat wszystkiego związanego z Volvo, w tym naprawami, tuningu, instrukcjami obsługi, wspólnymi wycieczkami, spotkaniami i wiele więcej.

Aplikacja oferuje również rozległy program rabatowy dla członków klubu. Dzięki tej aplikacji możesz łatwo skontaktować się z innymi właścicielami Volvo i wymieniać informacje na temat marki. Aplikacja ma przyjazny interfejs, dzięki czemu łatwo jest nawigować i znaleźć potrzebne informacje. Jeśli jesteś miłośnikiem Volvo, zdecydowanie powinieneś pobrać tę aplikację.

Program jest dostępny w innych językach

Клуб Вольво Россия dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 8.9.19

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Клуб Вольво Россия

Czy próbowałeś Клуб Вольво Россия? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.